Ansatte

Hei!

Hos oss finner du mange kloke hoder, kreative
sjeler og store smil. Vi håper vi får gleden av å møte deg – og hjelpe
deg med det du måtte trenge!
Randi Granvold : Daglig leder

Randi Granvold

Daglig leder

randi.granvold@07.no

909 88 663

Simon Andersen : Salgssjef

Simon Andersen

Salgssjef

simon.andersen@07.no

958 05 848

Lise Berntsen : Digital leder

Lise Berntsen

Digital leder

lise.berntsen@07.no

408 57 730

Anne Olava Jensen : Art director / Leder kreativ og grafisk

Anne Olava Jensen

Art director / Leder kreativ og grafisk

Anne.olava.jensen@07.no

911 59 485

Rolv Pripp : IT-sjef

Rolv Pripp

IT-sjef

rolv.w.pripp@07.no

900 56 804

Jørgen Støle : Produksjonssjef

Jørgen Støle

Produksjonssjef

jorgen.stole@07.no

911 88 226

Kjell-Ove Klauset : Strategisk rådgiver

Kjell-Ove Klauset

Strategisk rådgiver

kjell-ove.klauset@07.no

911 43 104

Jonn Rune Einstabland : Rådgiver

Jonn Rune Einstabland

Rådgiver

jonn.rune.einstabland@07.no

916 81 650

Rune Nikolaisen : Rådgiver

Rune Nikolaisen

Rådgiver

rune.nikolaisen@07.no

905 91 362

Arild Rasmussen : Rådgiver

Arild Rasmussen

Rådgiver

arild.rasmussen@07.no

454 64 121

Svein Anders Eriksen : Rådgiver

Svein Anders Eriksen

Rådgiver

svein.eriksen@07.no

474 62 096

Reidar Guse : Rådgiver

Reidar Guse

Rådgiver

reidar.guse@07.no

913 24 666

Duy Quoc Bao Ha : Rådgiver

Duy Quoc Bao Ha

Rådgiver

duy.ha@07.no

928 48 994

Christoffer Hallingskog : Rådgiver

Christoffer Hallingskog

Rådgiver

christoffer.hallingskog@07.no

984 88 853

Victoria Johnsen-Fredriksen : Salgslærling

Victoria Johnsen-Fredriksen

Salgslærling

victoria.johnsen-fredriksen@07.no

905 37 903

Olaf Aamodt : Controller

Olaf Aamodt

Controller

olaf.aamodt@07.no

480 33 538

Annette Sikveland : Økonomimedarbeider

Annette Sikveland

Økonomimedarbeider

annette.sikveland@07.no

908 62 631

Edel Andersen : Rådgiver / support

Edel Andersen

Rådgiver / support

Edel.Andersen@07.no

959 27 525

Connie Oppebøen : Resepsjonist

Connie Oppebøen

Resepsjonist

connie.oppeboen@07.no

381 23 900

Tove Aagedal : Kantineansvarlig

Tove Aagedal

Kantineansvarlig

kantine.sor@07.no

915 88 225

Nina Valen : Grafisk designer / Prosjektleder

Nina Valen

Grafisk designer / Prosjektleder

nina.valen@07.no

930 22 627

Anette Hansen : Grafisk designer

Anette Hansen

Grafisk designer

anette.hansen@07.no

975 43 889

Håvard Sverdrup : Grafisk designer

Håvard Sverdrup

Grafisk designer

havard.sverdrup@07.no

907 17 773

Carl M. Rynning-Tønnesen : Designer/Prosjektleder

Carl M. Rynning-Tønnesen

Designer/Prosjektleder

carl.rynning-tonnesen@07.no

419 22 722

Annette Kristensen : Grafisk designer

Annette Kristensen

Grafisk designer

annette.kristensen@07.no

955 25 535

Anneroos Schieke : Junior Art Director

Anneroos Schieke

Junior Art Director

anneroos.schieke@07.no

951 34 536

Anne-Marie Nysæther : Grafisk Designer

Anne-Marie Nysæther

Grafisk Designer

anne-marie.nysether@07.no

412 17 785

Khiem Ta Hong : Digitaltrykker

Khiem Ta Hong

Digitaltrykker

khiem.hong@07.no

412 68 958

Cecilie Thomassen : Produksjonsleder Skilt og Dekor

Cecilie Thomassen

Produksjonsleder Skilt og Dekor

Cecilie.thomassen@07.no

906 65 162

Linn Holmbakken : Produksjonsmedarbeider

Linn Holmbakken

Produksjonsmedarbeider

linn.holmbakken@07.no

919 14 377

Hilde Andersen : Produksjonsmedarbeider

Hilde Andersen

Produksjonsmedarbeider

hilde.andersen@07.no

900 23 679

Robin Andersen : Produksjonsmedarbeider

Robin Andersen

Produksjonsmedarbeider

robin.andersen@07.no

948 60 470

Giath Abdullah : Produksjonsmedarbeider

Giath Abdullah

Produksjonsmedarbeider

giath.abdullah@07.no

465 18 459

Joakim Melby Pedersen : Produksjonsmedarbeider

Joakim Melby Pedersen

Produksjonsmedarbeider

joakim.melby.pedersen@07.no

922 46 474

David Cornell : Montør

David Cornell

Montør

david.cornell@07.no

983 05 044

Hans Jørgen Næss : Montør

Hans Jørgen Næss

Montør

hans.jorgen.nass@07.no

922 92 475

Richard Ellefsen : Montør

Richard Ellefsen

Montør

Richard.Ellefsen@07.no

975 86 750

Arne Sævig : Montør

Arne Sævig

Montør

arne.saevig@07.no

907 97 012

Lars-Christian Klingstrøm : Digital prosjektleder

Lars-Christian Klingstrøm

Digital prosjektleder

Lars-christian.klingstrom@07.no

932 65 876

Ingvild Helle Hagen : Digital innholdsmarkedsfører

Ingvild Helle Hagen

Digital innholdsmarkedsfører

ingvild.hagen@07.no

928 81 906

Svenn Terje Østensen : Digital innholdsmarkedsfører

Svenn Terje Østensen

Digital innholdsmarkedsfører

svenn.ostensen@07.no

458 31 502

Benjamin Werring : Digital markedsfører

Benjamin Werring

Digital markedsfører

benjamin.werring@07.no

908 93 934

Christopher Paulsen : Digitalutvikler

Christopher Paulsen

Digitalutvikler

christopher.paulsen@07.no

977 17 094

Alf Otto Fagermo : Digitalutvikler

Alf Otto Fagermo

Digitalutvikler

alf.otto.fagermo@07.no

468 40 494

Arne Sødal : Digitalutvikler

Arne Sødal

Digitalutvikler

arne.sodal@07.no

402 01 515

Matthew Szwinto : Digitalutvikler

Matthew Szwinto

Digitalutvikler

matthew.szwinto@07.no

980 06 892