07 media sør sosiale medier film digitalt, SEO morsom, webdesign

Om oss

Kommunikasjonshuset 07 Media rommer mange kloke hoder og kreative sjeler.
Vi bistår deg gjerne med hele markedskommunikasjonen, fra strategi og planlegging til praktisk gjennomføring.
Vi hjelper deg til å nå ut i markedet med et tydelig og selgende budskap i de riktige kanalene,
og utvikler løsninger som skaper resultater både for deg og dine kunder.

Randi Granvold : Daglig leder

Randi Granvold

Daglig leder

909 88 663 randi.granvold@07.no
Stein Inge Jærnes : Byråleder

Stein Inge Jærnes

Byråleder

905 51 961 stein.inge.jarnes@07.no
Simon Andersen : Salgssjef

Simon Andersen

Salgssjef

958 05 848 simon.andersen@07.no
Lise Berntsen : Digital leder

Lise Berntsen

Digital leder

408 57 730 lise.berntsen@07.no
Anne Olava Jensen : Art director / Leder kreativ og grafisk

Anne Olava Jensen

Art director / Leder kreativ og grafisk

911 59 485 Anne.olava.jensen@07.no
Rolv Pripp : IT-sjef

Rolv Pripp

IT-sjef

900 56 804 rolv.pripp@07.no
Jørgen Støle : Produksjonssjef

Jørgen Støle

Produksjonssjef

911 88 226 jorgen.stole@07.no
Anton Sindland : Rådgiver

Anton Sindland

Rådgiver

413 49 293 anton.sindland@07.no
Jonn Rune Einstabland : Rådgiver

Jonn Rune Einstabland

Rådgiver

916 81 650 jonn.rune.einstabland@07.no
Christin Dahl : Rådgiver

Christin Dahl

Rådgiver

996 94 608 christin.dahl@07.no
Rune Nikolaisen : Rådgiver

Rune Nikolaisen

Rådgiver

905 91 362 rune.nikolaisen@07.no
Arild Rasmussen : Rådgiver

Arild Rasmussen

Rådgiver

454 64 121 arild.rasmussen@07.no
Svein Anders Eriksen : Rådgiver

Svein Anders Eriksen

Rådgiver

474 62 096 svein.eriksen@07.no
Reidar Guse : Rådgiver

Reidar Guse

Rådgiver

913 24 666 reidar.guse@07.no
Olaf Aamodt : Controller

Olaf Aamodt

Controller

480 33 538 olaf.aamodt@07.no
Annette Sikveland : Økonomimedarbeider

Annette Sikveland

Økonomimedarbeider

908 62 631 annette.sikveland@07.no
André Vaaler : Tekstforfatter

André Vaaler

Tekstforfatter

andre.vaaler@07.no
Edel Andersen : Rådgiver / support

Edel Andersen

Rådgiver / support

959 27 525 Edel.Andersen@07.no
Connie Oppebøen : Resepsjonist

Connie Oppebøen

Resepsjonist

381 23 900 connie.oppeboen@07.no
Tove Aagedal : Kantineansvarlig

Tove Aagedal

Kantineansvarlig

Kantine@07.no
Sten E. Moe : Strategisk designer

Sten E. Moe

Strategisk designer

913 69 697 sten.e.moe@07.no
Carl M. Rynning-Tønnesen : Designer/Prosjektleder

Carl M. Rynning-Tønnesen

Designer/Prosjektleder

419 22 722 carl.rynning-tonnesen@07.no
Nina Valen : Grafisk designer / Prosjektleder

Nina Valen

Grafisk designer / Prosjektleder

930 22 627 nina.valen@07.no
Janne Grundetjern : Redaksjonell Designer

Janne Grundetjern

Redaksjonell Designer

481 28 408 janne.grundetjern@07.no
Anette Hansen : Grafisk designer

Anette Hansen

Grafisk designer

918 69 426 anette.hansen@07.no
Håvard Sverdrup : Grafisk designer

Håvard Sverdrup

Grafisk designer

951 18 458 havard.sverdrup@07.no
Rosalinn Johansen : Grafisk designer

Rosalinn Johansen

Grafisk designer

971 07 276 rosalinn.johansen@07.no
Anneroos Schieke : Junior Art Director

Anneroos Schieke

Junior Art Director

455 16 507 anneroos.schieke@07.no
Irene Larsen : Grafisk designer

Irene Larsen

Grafisk designer

936 55 319 irene.larsen@07.no
Duy Ha : Rådgiver

Duy Ha

Rådgiver

928 48 994 duy.ha@07.no
Khiem Ta Hong : Digitaltrykker

Khiem Ta Hong

Digitaltrykker

412 68 958 khiem.hong@07.no
Cecilie Thomassen : Produksjonsleder Skilt og Dekor

Cecilie Thomassen

Produksjonsleder Skilt og Dekor

906 65 162 Cecilie.thomassen@07.no
Linn Holmbakken : Produksjonsmedarbeider

Linn Holmbakken

Produksjonsmedarbeider

919 14 377 linn.holmbakken@07.no
Hilde Andersen : Produksjonsmedarbeider

Hilde Andersen

Produksjonsmedarbeider

900 23 679 hilde.andersen@07.no
Sigurdur Hreinsson : Montør

Sigurdur Hreinsson

Montør

416 12 659 sigurdur.hreinsson@07.no
Giath Abdullah : Produksjonsmedarbeider

Giath Abdullah

Produksjonsmedarbeider

465 18 459 giath.abdullah@07.no
Joakim Melby Pedersen : Produksjonsmedarbeider

Joakim Melby Pedersen

Produksjonsmedarbeider

joakim.melby.pedersen@07.no
Arne Sævig : Montør

Arne Sævig

Montør

907 97 012 arne.saevig@07.no
Lars Christian Klingstrøm : Digital prosjektleder

Lars Christian Klingstrøm

Digital prosjektleder

932 65 876 Lars-christian.klingstrom@07.no
Malin Mooij Nygaard : Digital innholdsmarkedsfører

Malin Mooij Nygaard

Digital innholdsmarkedsfører

951 71 475 malin.mooij.nygaard@07.no
Benjamin Werring : Jr. Digital markedsfører

Benjamin Werring

Jr. Digital markedsfører

908 93 934 benjamin.werring@07.no
Christopher Paulsen : Digitalutvikler

Christopher Paulsen

Digitalutvikler

977 17 094 christopher.paulsen@07.no
Arne Sødal : Digitalutvikler

Arne Sødal

Digitalutvikler

402 015 15 arne.sodal@07.no
Christoffer Farias : Digitalutvikler

Christoffer Farias

Digitalutvikler

452 87 415 christoffer.farias@07.no