07 media sør sosiale medier film digitalt, SEO morsom, webdesign

Om oss

Kommunikasjonshuset 07 Media rommer mange kloke hoder og kreative sjeler.
Vi bistår deg gjerne med hele markedskommunikasjonen, fra strategi og planlegging til praktisk gjennomføring.
Vi hjelper deg til å nå ut i markedet med et tydelig og selgende budskap i de riktige kanalene,
og utvikler løsninger som skaper resultater både for deg og dine kunder.

Randi Granvold : Daglig leder

Randi Granvold

Daglig leder

909 88 663 randi.granvold@07.no
Stein Inge Jærnes : Kommunikasjonsrådgiver

Stein Inge Jærnes

Kommunikasjonsrådgiver

905 51 961 stein.inge.jarnes@07.no
Simon Andersen : Salgssjef

Simon Andersen

Salgssjef

958 05 848 simon.andersen@07.no
Lise Berntsen : Digital leder

Lise Berntsen

Digital leder

408 57 730 lise.berntsen@07.no
Anne Olava Jensen : Art Diretctor / leder merkevare og design

Anne Olava Jensen

Art Diretctor / leder merkevare og design

911 59 485 Anne.olava.jensen@07.no
Rolv Pripp : IT-sjef

Rolv Pripp

IT-sjef

900 56 804 rolv.pripp@07.no
Jørgen Støle : Produksjonssjef

Jørgen Støle

Produksjonssjef

911 88 226 jorgen.stole@07.no
Anton Sindland : Annonseselger

Anton Sindland

Annonseselger

413 49 293 anton.sindland@07.no
Jonn Rune Einstabland : Selger/Rådgiver

Jonn Rune Einstabland

Selger/Rådgiver

916 81 650 jonn.rune.einstabland@07.no
Christin Dahl : Selger/Rådgiver

Christin Dahl

Selger/Rådgiver

996 94 608 christin.dahl@07.no
Rune Nikolaisen : Selger/Rådgiver

Rune Nikolaisen

Selger/Rådgiver

905 91 362 rune.nikolaisen@07.no
Merete Egedal Jøranson : Selger/Rådgiver

Merete Egedal Jøranson

Selger/Rådgiver

905 65 197 merete.joranson@07.no
Arild Rasmussen : Selger/Rådgiver

Arild Rasmussen

Selger/Rådgiver

454 64 121 arild.rasmussen@07.no
Svein Anders Eriksen : Selger/Rådgiver

Svein Anders Eriksen

Selger/Rådgiver

474 62 096 svein.eriksen@07.no
Reidar Guse : Selger/Rådgiver

Reidar Guse

Selger/Rådgiver

913 24 666 reidar.guse@07.no
Olaf Aamodt : Kontroller

Olaf Aamodt

Kontroller

480 33 538 olaf.aamodt@07.no
Annette Sikveland : Økonomimedarbeider

Annette Sikveland

Økonomimedarbeider

908 62 631 annette.sikveland@07.no
André Vaaler : Tekstforfatter

André Vaaler

Tekstforfatter

andre.vaaler@07.no
Edel Andersen : Rådgiver / support

Edel Andersen

Rådgiver / support

959 27 525 Edel.Andersen@07.no
Connie Oppebøen : Resepsjonist

Connie Oppebøen

Resepsjonist

381 23 900 connie.oppeboen@07.no
Tove Aagedal : Kantinemedarbeider

Tove Aagedal

Kantinemedarbeider

Kantine@07.no
Sten E. Moe : Designer

Sten E. Moe

Designer

913 69 697 sten.e.moe@07.no
Carl M. Rynning-Tønnesen : Designer

Carl M. Rynning-Tønnesen

Designer

419 22 722 carl.rynning-tonnesen@07.no
Nina Valen : Grafisk designer / Prosjektleder

Nina Valen

Grafisk designer / Prosjektleder

930 22 627 nina.valen@07.no
Janne Grundetjern : Redaksjonell Designer

Janne Grundetjern

Redaksjonell Designer

481 28 408 janne.grundetjern@07.no
Anette Hansen : Grafisk designer

Anette Hansen

Grafisk designer

918 69 426 anette.hansen@07.no
Håvard Sverdrup : Grafisk designer

Håvard Sverdrup

Grafisk designer

951 18 458 havard.sverdrup@07.no
Rosalinn Johansen : Grafisk designer

Rosalinn Johansen

Grafisk designer

971 07 276 rosalinn.johansen@07.no
Anneroos Schieke : Junior Art Director

Anneroos Schieke

Junior Art Director

455 16 507 anneroos.schieke@07.no
Irene Larsen : Grafisk designer

Irene Larsen

Grafisk designer

936 55 319 irene.larsen@07.no
Duy Ha : Digitaltrykker

Duy Ha

Digitaltrykker

928 48 994 duy.ha@07.no
Khiem Ta Hong : Digitaltrykker

Khiem Ta Hong

Digitaltrykker

412 68 958 khiem.hong@07.no
Cecilie Thomassen : Produksjonsleder Skilt og Dekor

Cecilie Thomassen

Produksjonsleder Skilt og Dekor

906 65 162 Cecilie.thomassen@07.no
Linn Dahl : Permisjon

Linn Dahl

Permisjon

Sigurdur Hreinsson : Produksjonsmedarbeider

Sigurdur Hreinsson

Produksjonsmedarbeider

416 12 659 sigurdur.hreinsson@07.no
Giath Abdullah : Produksjonsmedarbeider

Giath Abdullah

Produksjonsmedarbeider

Joakim Melby Pedersen : Produksjonsmedarbeider

Joakim Melby Pedersen

Produksjonsmedarbeider

joakim.melby.pedersen@07.no
Arne Sævig : Montør

Arne Sævig

Montør

907 97 012 arne.saevig@07.no
Christopher Paulsen : Digitalutvikler

Christopher Paulsen

Digitalutvikler

977 17 094 christopher.paulsen@07.no
Arne Sødal : Digitalutvikler

Arne Sødal

Digitalutvikler

402 015 15 arne.sodal@07.no
Christoffer Farias : Digitalutvikler

Christoffer Farias

Digitalutvikler

452 87 415 christoffer.farias@07.no